logo

Aktualności

2022-01-06

5 najgorszych sposobów na rozpoczęcie rozmowy na portalu randkowym

Portale randkowe zachęcają do utrzymywania wielu niezobowiązujących relacji jednocześnie, żeby zwiększyć swoje szanse na poznanie miłości swojego życia. Niestety to skłania do wysyłania nieoryginalnych i bezosobowych wiadomości do całej masy użytkowników i użytkowniczek. Jeśli jakaś osoba szczególnie Cię zaintrygowała, nigdy nie formułuj pierwszej wiadomości tak, jak robią to wszyscy, bo zupełnie spalisz swoje szanse.

czytaj więcej »

2022-01-02

Przebieg i sposoby wywoływania męskiego orgazmu

Dziś zajmiemy się tematem przebiegu orgazmu u męzczyzn. Przyjżyjmy się tym paru sekundom szczęścia z życia każdego męzczyzny.

czytaj więcej »

2022-01-02

brak orgazmu - przyczyny i porady jak z tym problemem sobie poradzić

Dziś zajmiemy się tematem braku orgazmu u kobiet. Jakie są przyczyny? Czy każda kobieta może mieć orgazm? Co zrobić gdy nie możemy osiągnąć szczytu erotycznych uniesień?

czytaj więcej »

2022-01-01

Roksa nie działa sprawdź alternatywę

Spotkania erotyczne w wybranej przez Ciebie lokalizacji jeszcze nigdy nie były tak łatwe do zaplanowania! Wejdź i sprawdź sam! To Ty decydujesz gdzie i kiedy.

czytaj więcej »

2021-12-26

Jak przywrócić pożądanie w związku?

Dziś poradzimy Wam jak rozgrzać sypialnie na nowo. Co zrobić by powróciła dawna namiętność? Dajemy Wam kilka naszych pomysłów.

czytaj więcej »

2021-12-26

Singapurski pocałunek

Czym jest Singapurski pocałunek? To tantryczna metoda miłości dająca obojgu partnerom satysfakcjonujący seks i orgazm. Sprawdź jak stać się mistrzem kebazzy.

czytaj więcej »

2021-12-26

Co sprawia że kobieta czerpie przyjemność z seksu?

Co sprawia że kobieta czerpie przyjemność z seksu? Okazuje się że orgazm dla kobiety nie jest najważniejszy. Dlaczego więc panie chcą uprawiać seks? O powódkach które nimi kierują idąc do łóżka z ukochanym męzczyzną w tym artykule.

czytaj więcej »

2021-12-26

Libido - od czego zalerz, ską się bierze?

Libido od jego poziomu zależą czasami losy związków. Skąd się bierze? Po co jest? Czy każdy lubi się często kochać? Wszystko w artykule.

czytaj więcej »

2021-12-26

Dlaczego kobiety udają orgazm?

Dlaczego panie to robią? Nie chcą martwić mężczyzn? Czy chcą odbębnić stosunek, zaspokoić wojego faceta i w ten sposób zakończyć? Przeczytaj, warto.

czytaj więcej »

2021-12-26

Sex z prezerwatywą wady i zalety, przedstawienie prezerwatywy, sposoby gry wstępnej.

Artykuł opisuje zalety i wady seksu z prezerwatywą, przedstawia model prezerwatywy oraz jej firmę. Prezentuje sposoby gry wstępnej miejsca. Oraz miejsca które możemy wykorzystać podczas seksu czy gry wstępnej.

czytaj więcej »

Wybierz miejscowość

Pokaż więcej miast

Wybierz kategorię

Twój schowek

Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Znajdź nas na

  • Facebook

Statystyki

  • Osób online: 16
  • Odwiedzin dziś: 5641
  • Odwiedzin wczoraj: 2116
  • Odwiedzin ogółem: 130472

  • Dodanych anonsów: 239
  • Dodanych komentarzy: 42
  • Dodanych ofert pracy: 2
  • Dodanych klubów: 3