logo

Aktualności

2021-12-26

Singapurski pocałunek

Singapurski pocałunek

Czym jest singapurski pocałunek, czyli tak zwana technika kabazza? Tak naprawdę nie jest pocałunkiem w klasycznym tego słowa znaczeniu. Jednakże technika ta każdego faceta doprowadzi do ekstazy. Jest on również bardzo podniecający dla kobiety. Singapurski pocałunek to metoda miłosna polegająca na zasikaniu mięśni pochwy, głównie mięśni Kegla do uprawiania seksu. Podczas penetracji i kochania się metodą kabazza mężczyzna nie wykonuje żadnych ruchów miednicą. Singapurski pocałunek (tak zwana technika kabazza) to metoda doprowadzenia partnera przez partnerkę do orgazmu przy pomocy wyłącznie skurczów mięśni pochwy. To kobieta decyduje w tym przypadku o tym jak przebiega stosunek.

Może on mieć różny przebieg w zależności od tego jak będzie posługiwała się swoją waginą, jakie ruchy nią wykona. Od tego wszystkiego zależy jaki orgazm osiągną. Kabazza jest techniką od wieków stosowaną przez panie lekkiego obyczaju na Dalekim Wschodzie. Sama metoda pochodzi z Indii. To tam utarło się określenie Singapurski pocałunek. Hindusi twierdzą też, że najlepsza partnerka jest damą w salonie, a prostytutką w łóżku. Może warto byś opanowała i Ty tą technikę. Jak nauczyć się singapurskiego pocałunku? Nie jest to prosta metoda do opanowania. W niektórych krajach założone zostały specjalne szkoły kabazzy. W Stanach Zjednoczonych prowadzone są nawet kursy, które trwają sześć do ośmiu miesięcy. Panie, które ukończyły taki kurs potrafią wykonywać waginami ruchy skrętne, wyciskania czy pulsowania. Dodatkowo potrafią wystrzeliwać z pochwy przedmioty, które zostały tam wcześniej umieszczone i to na niemałe odległości. Wystrzeliwane przedmioty oczywiście nie mogą robić kobiecie krzywdy, a więc są gładkie i pozbawione ostrych krawędzi. Oczywiście kabazza na tym nie polega, by wystrzeliwać z pochwy przedmioty. Ćwiczenie to pokazuje jakie możliwości drzemią w jej mięśniach. Możliwości te można wykorzystać do pieszczenia swojego partnera.

Jakie korzyści niesie za sobą praktykowanie techniki singapurskiego pocałunku? A więc partnerka, która obdarowuje przyjemnościami związanymi z kabazzą swojego partnera na pewno będzie wymarzoną kochanką każdego mężczyzny, nie tylko tych, co są łóżkowymi leniuszkami. Doświadczona w singapurskim pocałunku partnerka doprowadzi swojego mężczyznę do pełnej ekstazy, a w tym czasie on nie wykona ani jednego ruchu. Technika ta daje korzyści obojgu kochankom. Ona ćwicząc mięśnie pochwy zwiększy ilość orgazmów u siebie. Dodatkowo każdy kolejny będzie intensywniejszy od poprzedniego. Kabazza uaktywnia miejsca erogenne w środku pochwy, o których istnieniu większość kobiet nie ma nawet pojęcia. Dodatkowo panie praktykujące singapurski pocałunek wzmacniają mięśnie miednicy, co sprawia, że będą one się cieszyć satysfakcjonującym seksem przez długie lata, a orgazmy ich będą niezapomniane. Mięśnie znajdujące się w sferach intymnych i okolicach miednicy nazywamy mięśniami Kegla. Ich sprawność może być obniżona przez czynniki takie jak porody, ciężka praca fizyczna, ćwiczenia siłowe, zaburzenia hormonalne, przebycie niektórych chorób oraz siedzący tryb życia. Aby poprawić stan mięśni miednicy należy ćwiczyć. Najprostszym ćwiczeniem, które może zrobić każda kobieta nie potrzebując do tego akcesoriów ani wychodzenia z domu jest wstrzymywanie strumienia moczu podczas jego oddawania. Wystarczy dziesięć serii po trzy sekundy trzy razy dziennie. Dodatkowo lepsze efekty zostaną uzyskane, jeżeli w każdej innej sytuacji będziecie napinać mięśnie Kegla. Ten zestaw ćwiczeń przeznaczony jest dla początkujących. Doktor Deborah Sundahl poleca również test banana. Polega on na tym, że obieramy ze skórki średnio dojrzałego banana i wkładamy go do torebki foliowej.

Tak przygotowany owoc kobieta powinna wprowadzić sobie do pochwy a następnie spróbować go ścisnąć. W idealnej sytuacji banan zostanie zgnieciony za pierwszym uściskiem. Jest wiele ćwiczeń, które mogą doprowadzić mięśnie Kegla do stanu sprawności takiego, w którym Twoja wagina będzie gnieść orzechy włoskie. W tym akapicie zaproponujemy kilka ćwiczeń, które pomogą wzmocnić mięśnie dna miednicy. Na początek stań w rozkroku, stopy ustawiając do zewnątrz. W takim ułożeniu ciała napinaj i rozluźniaj pośladki jednocześnie podtrzymując je dłońmi. Następnie ugnij lekko kolana, plecy muszą być wyprostowane a ręce oparte na biodrach. Teraz na przemian wypychaj biodra do przodu i wracaj do pozycji startowej. Po kilkudziesięciu takich ruchach wykonuj to samo ćwiczenie tylko z ruchem bioder do tyłu. Wykonaj tyle samo takich powtórzeń co przy ruchach do biodrami do przodu. W kolejnym ćwiczeniu pochyl się do przodu uginając jednocześnie kolana. Plecy muszą być proste. W takim ustawieniu ciała napinaj i rozluźniaj pośladki. Następnie połóż się na brzuchu, ręce niech będą zgięte w łokciach oparte o podłogę. Głowa oparta na rękach. Jedno kolano ugięte do boku. W takiej pozycji napinaj i rozluźniaj mięśnie miednicy. Teraz połóż się na plecach i ugnij nogi w kolanach. Stopy i nogi muszą być złączone, a ręce rozłożone na boki. Teraz unoś biodra tak, aby górna część tułowia cały czas nieprzerwanie przylegała do ciała. Napinaj mięśnie Kegla i zwalniaj starając się jak najdłużej wytrzymać w stanie napięcia. Na koniec połóż się na brzuchu. Ręce ułóż wzdłuż tułowia. Nogi szeroko rozłożone. Teraz unoś i opuszczaj tułów, starając się utrzymać ciało jak najdłużej w pozycji uniesionej. Kulki dopochwowe są skuteczną metodą ćwiczenia mięśni waginy. Przedmiot ten można kupić w każdym sexshopie oraz przy pomocy internetu. Inne określenie kulek dopochwowych to kulki gejszy.

Tą metodę stosowały głównie japońskie prostytutki, ale też są one częścią chińskiego tao miłości oraz hinduskich technik seksualnych. W Chinach do ćwiczenia mięśni dna miednicy oraz stymulowania energii miłosnej stosowano je wykonanych z kamieni i minerałów takich ja nefryt, jadeit oraz różowy kwarc. W dzisiejszych czasach najpopularniejsze są kulki z tworzyw sztucznych, pokrytych lateksem lub metalowe. Najbezpieczniejsze są te wykonane w stu procentach z silikonu medycznego. Koszt takich kulek nie przekracza kilkudziesięciu złotych. Cena zależna jest od materiału, z którego są one wykonane. Kulki gejszy należy włożyć do pochwy. Będą one tam się utrzymywały i same nie wypadną. Na początek należy wkładać je okazjonalnie i wykonywać przy tej okazji ćwiczenia. Dla uzyskania zamierzonego efektu ćwiczenia te powinny być wykonywane codziennie przez wiele tygodni. Ćwiczenia te znajdziecie w literaturze. My polecamy pozycję „Kobieta multiorgazmiczna”.

Doświadczone panie mogą nosić kulki dłużej. Do dwóch godzin. Idąc na przykład do sklepu czy na spacer. Ruch spowoduje, że efekty ćwiczeń przyjdą szybciej. Panie, które długi czas praktykowały karezzę twierdzą, że potrafią doprowadzić się do orgazmu same przy pomocy tylko mięśni pochwy. Tak więc singapurski pocałunek to wspaniała technika, która doprowadzi oboje partnerów do niezapomnianych przeżyć podczas igraszek erotycznych.

Artykuł powstał dzięki portalowi sex telefon


« wróć | zobacz więcej aktualności »

Wybierz miejscowość

Pokaż więcej miast

Wybierz kategorię

Twój schowek

Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Znajdź nas na

  • Facebook

Statystyki

  • Osób online: 3
  • Odwiedzin dziś: 739
  • Odwiedzin wczoraj: 1282
  • Odwiedzin ogółem: 406177

  • Dodanych anonsów: 328
  • Dodanych komentarzy: 50
  • Dodanych ofert pracy: 5
  • Dodanych klubów: 11