logo

Pomoc

Rejestracja w serwisie Flirten.pl

Rejestracja w serwisie Flirten.pl polega na przejściu do sekcji Zarejestruj się i wypełnieniu formularza zgodnie ze stanem faktycznym. Utworzenie konta odbędzie się niezwłocznie po wypełnieniu wszystkich pół i przesłaniu formularza do weryfikacji. Należy wpisać swój login, imię, adres poczty elektronicznej oraz ustanowić tajne hasło do serwisu. Warunkiem niezbędnym jest także zaakceptowanie regulaminu witryny – koniecznie po przeczytaniu jego treści. Jeśli wszystkie dane będą się zgadzać, to należy kliknąć baner Rejestruj konto. W ciągu kilkunastu minut na adresie mailowym powinno znaleźć się potwierdzenie założenia konta w serwisie Flirten.pl

Logowanie w serwisie Flirten.pl

Logowanie do serwisu Flirten.pl odbywa się z poziomu dowolnej zakładki witryny. Najprościej przejść do głównej strony klikając logo, które pojawia się w lewym górnym roku podstrony. Następnie spoglądamy na prawą, górną część strony, gdzie znajduje się pole Login oraz zaszyfrowane miejsce z kłódką. Po uzupełnieniu nazwy użytkownika i hasła należy kliknąć Zaloguj, aby przejść dalej. W przypadku zagubienia hasła istnieje możliwość odzyskania dostępu do konta. Należy wówczas przejść do sekcji Zapomniałeś hasła widocznej tuż pod panelem z loginem i hasłem użytkownika. Aby odzyskać konto należy podać rzeczywisty adres e-mail i kliknąć na baner Wyślij. W ciągu kilkunastu minut na skrzynce elektronicznej powinny pojawić się dalsze wskazówki, dzięki którym możliwe będzie ponowne zalogowanie się na konto.

Dodawanie ogłoszenia w serwisie

Dodawanie ogłoszenia w serwisie Flirten.pl najłatwiej wykonać po wcześniejszym utworzeniu konta. Jeśli jednak osoba, która zechce dodać swój anons, woli nie tworzyć konta, to istnieje także możliwość korzystania z serwisu bez wykonywania takiego działania. Aby dodać ogłoszenie należy przejść do podstrony Dodaj anons, a następnie uzupełnić wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką. Przed wysłaniem formularza warto upewnić się, czy wszystkie dane są odpowiednie. Zwróć uwagę na poprawność opisu i realistyczne stworzenie deskrypcji. Pozwoli to lepiej rozeznać się osobom, które będą przeglądać Twoje ogłoszenie na serwisie. Osoba tworząca anons może zdecydować się na zasłonięcie twarzy na zdjęciach czy zmianę tatuaży – jeśli oczywiście zaznaczy odpowiednie pole na formularzu. Nieodzownym elementem pozwalającym na dodanie anonsu jest akceptacja regulaminu, a także zaznaczenie odpowiedniej opcji na formularzu oznaczającej ten fakt.

Dodawanie zdjęć – jak to zrobić skutecznie?

Serwis Flirten.pl umożliwia dodawanie zdjęć osobistych do anonsów. Fotografie powinny przedstawiać realny obraz osoby. Warto pamiętać, że to użytkownik odpowiada za jakość i rodzaj fotografii przesyłanych do serwisu. Są znakomitą szansą na zwiększenie zasięgów oddziaływania anonsów. Również i użytkownicy nie posiadający konta w serwisie mogą przeglądać katalog ogłoszeń przesuwając zdjęcia i wybierając najlepszą propozycję kontaktu. Osoby, które zdecydują się na wstawienie własnej fotografii zwykle mogą liczyć na większy odzew i lepszą klikalność ogłoszeń w serwisie Flirten.pl.

Rozmiar zdjęcia – jaki powinien być?

Zdjęcie nie powinno mieć charakteru miniaturki czy niewielkiego portretu. Warto zamieszczać zdjęcia o wyższej rozdzielczości, wówczas moderatorzy serwisu mogą dostosować fotografię do wymogów technicznych serwisu Flirten.pl. Zdjęcia powinny charakteryzować się dobrą jakości i być rzeczywistym odzwierciedleniem osoby, która stoi po drugiej stronie aparatu fotograficznego. Zwróć uwagę na to, aby zdjęcie nie było mniejsze niż 600 na 400 pikseli. Im więcej, tym lepiej.

Odzyskiwanie hasła – jak uzyskać je z powrotem?

Odzyskiwanie hasła to sposób na przywrócenie działania swojego konta w serwisie Flirten.pl w przypadku zagubienia danych do logowania. Warto ustanawiać hasła łatwe w zapamiętywaniu, ale trudne w rozwikłaniu przez osoby trzecie. W przypadku zapomnienia hasła użytkownicy mogą przejść do sekcji Zapomniałeś hasła i tam podać swój adres e-mail przypisany do konta. Na skrzynkę elektroniczną zostanie wysłany mail, który ułatwi cały proces ponownego logowania się do serwisu. Wystarczy tylko podążać za jego wskazówkami.

Kto może zamieścić anons?

Anonse mogą być umieszczane przez osoby pełnoletnie, których nie wykluczają zapisy regulaminu. Warunkiem do umieszczenia ogłoszenia jest pełne przeczytanie treści regulaminu i wyrażenie zgody poprzez zaznaczenie odpowiedniej opcji podczas tworzenia anonsu. Ogłoszenie będzie podlegać także weryfikacji przez zespół techniczny, który sprawdzi treść pod kątem prawidłowości. Anonse na naszym serwisie Flirten.pl zamieszczają różne osoby z całej Polski. Od ludzi chcących poznać nowe osoby, przez poszukiwaczki przygód, kończąc na osobach potrzebujących szybkiego romansu. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Co muszę zrobić, aby zamieścić anons?

Należy wypełnić formularz, a w zasadzie wszystkie pola oznaczone gwiazdką. Miejsca, które nie są wymagane również warto wypełnić treścią – wówczas anons stanie się pełniejszy i zacznie przyciągać nowych odbiorców. Z serwisu korzysta obecnie wiele tysięcy osób, dlatego warto zadbać o dobrą jakość stworzonego ogłoszenia. Na naszej stronie anons dodawany jest bezproblemowo, dzięki czemu może on trafić do bardzo licznego grona odbiorców. Po zakończeniu wypełniania wszystkich pól należy przejść do kolejnego pola, który pozwoli na weryfikację treści ogłoszenia przez zespół moderatorów. Dbamy o to, aby anonse były realne i stanowiły rzeczywiste odwzorowanie potrzeb odwiedzających.

Co jest potrzebne, aby zamieścić anons?

Anons powinien posiadać szczegółowo wypełnione pola, które zostały zaznaczone w formularzu symboliczną gwiazdką. To ważne, gdyż bez ich uzupełnienia dalszy proces tworzenia anonsu nie będzie mógł dojść do skutku. Warto zamieścić także dobrej jakości zdjęcia, które pozwolą przyciągnąć uwagę innych użytkowników, przeglądających poszczególne profile.

Jakie zdjęcia mogę użyć w swoim ogłoszeniu?

Preferowanymi fotografiami są zdjęcia ostre, dobrze wykonane i uwzględniające pełną sylwetkę osoby pozującej. Warto skorzystać z pomocy osoby trzeciej tworząc fotografię do serwisu. Jeśli nie ma takiej możliwości, to zawsze istnieje opcja skorzystania z usługi profesjonalnego fotografa, który wykona najlepsze foto do anonsu na naszym serwisie. Zdjęcia powinny być dobrej jakości, optymalnie naświetlone i wyraźnie przedstawiać osobę, która na nich się znajduje.

Jakiej wielkości muszą być dodawane zdjęcia?

Istnieje pełna dowolność w doborze rozmiaru zdjęć. Warto jednak pamiętać, iż fotografie niskiej jakości, zbyt małe i przestawiające ograniczoną część ciała będą zwykle niewystarczające, aby ogłoszenie mogło zostać pozytywnie zweryfikowane. Warto dodawać zdjęcia w wysokiej rozdzielczości, wykonane dobrym aparatem lub nowoczesnym smartfonem. Nie powinno się zamieszczać fotografii o niższej rozdzielczości, niż 600 x 400 pikseli. Wówczas obraz nie wyświetla się zbyt dobrze na komputerach i urządzeniach mobilnych. W miarę możliwości należy zadbać o wyższą jakość zdjęcia.

Twarz na zdjęciach – czy musi być widoczna?

Na życzenie osoby zamieszczającej anons zdjęcia mogą zostać ocenzurowane w sposób, który uniemożliwi weryfikację tożsamości. To znakomita wiadomość dla osób, które wolałyby pozostać w pełni anonimowe. Warto zakryć twarz za pomocą włosów lub nakrycia głowy. Jeśli tego nie zrobisz, to po zaznaczeniu odpowiedniej opcji w formularzu nasz system ocenzuruje zdjęcie automatycznie. Pamiętaj jednak, że ładna i odkryta fotografia jest w stanie przyciągnąć o wiele większą liczbę zainteresowanych, niż zdjęcie rozmazane.

Jak napisać do anonsu?

Treść ogłoszeń pisana jest samodzielnie przed osobę tworzącą ogłoszenie. W razie potrzeby nasz zespół tłumaczy treść anonsu na inne języki, tak aby ogłoszenie zyskało większą popularność. Nie musisz się martwić o jakość treści – zawartość ogłoszenia jest w pełni dowolna i warto ją rozbudować tak, aby ująć w niej wszystkie preferencje ogłoszeniowe. Z drugiej zaś strony anons nie może być zbyt długi, by nie zniechęcać potencjalnych czytelników – warto zatem kierować się zdrowym rozsądkiem i zawrzeć od kilku do kilkunastu zdań.

Czy mogę zmienić lub usunąć moje ogłoszenie?

Możliwość edytowania lub zlikwidowania ogłoszenia istnieje cały czas – wystarczy skontaktować się z nami i poprosić o takie działanie. Warto pamiętać, że anulowanie ogłoszenia sprawi, że potencjalni odbiorcy nie będą mogli się skontaktować z Tobą w celu umówienia spotkania. W przypadku takiej chęci należy zadzwonić bezpośrednio na numer telefonu podany na witrynie, bądź wysłać wiadomość e-mail.

Chcę oznaczyć lokalizację mojego lokalu. Czy mogę to zrobić?

Przy dodawaniu anonsu można oznaczyć swoją lokację, tak aby osoby, które mieszkają w pobliżu miały ułatwiony kontakt. Pozwoli to na ułatwienie kontaktu z osobami zainteresowanymi, wskazując miejsce, w którym mieszkamy. Posiadamy możliwość łatwego wyszukiwania po lokalizacjach, dlatego dodanie miejsca przebywania jest niezwykle ważne i pozwoli zwiększyć zasięgi.

Dla kogo są przeznaczone anonse zamieszczone w Flirten.pl? Kto je ogląda?

Portal Flirten.pl skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Z usług naszej firmy korzystają osoby na co dzień mieszkające w kraju, jak i przyjeżdżające w delegacji do Polski. Na nasz serwis zaglądają osoby, które szukają przygód, miłości i seksu. Jesteśmy jednym z najlepiej prosperujących witryn towarzysko-ogłoszeniowych w polskiej przestrzeni internetowej.

Zapłata przez SMS – czy to możliwe?

Wstawianie ogłoszeń jest darmowe i nie obliguje osoby do płacenia za tego typu działanie. Nasi nowi użytkownicy dostają darmowy pakiet 12 miesięcy bezpłatnego użytkowania serwisu. Po zakończeniu się tego okresu obowiązuje opłata roczna w wysokości 120 złotych. Warto zaznajomić się z regulaminem, w którym zawarte są wszystkie szczegóły dotyczące korzystania z serwisu.

Nie mam dobrych zdjęć, które można by było dodać do anonsu. Co zrobić?

Nie każde zdjęcie musi być idealne – ważne, aby przedstawiało realny wygląd osoby. Warto zwrócić uwagę na jakość wykonania fotografii i jakość pliku elektronicznego. W przypadku braku zdjęć użytkownicy mogą zwracać się bezpośrednio do nas, kontaktując się z administracją serwisu. Współpracujemy z zespołem fotografów, którzy potrafią wykonać eksperckie zdjęcia, uwydatniające wszelkie zalety fizyczne osoby fotografowanej. Warto wspomnieć, że znacząca część ogłoszeń dostępnych w naszym serwisie posiada zdjęcia – takie anonse mają większą szansę na przebicie się do uwagi odbiorców.

Który anons jest aktualny, a który już nie?

Weryfikujemy każde ogłoszenie z osobna, dlatego wszystkie anonse widoczne na naszej stronie Flirten.pl są aktualne. Zapraszamy do przeglądania poszczególnych profili, tak aby poznać fascynujące osoby, które zdecydowały się na umieszczenie ogłoszeń na naszym serwisie. Jeśli więc anons jest dalej widoczny na stronie – to znak, że można bezproblemowo kontaktować się za pomocą numeru telefonicznego podanego w ogłoszeniu.

Próbuję się dodzwonić, ale nikt nie odbiera. Dlaczego?

Brak możliwości połączenia się z danym kontaktem, np. jeśli numer nie odbiera bądź jest wyłączony, może oznaczać urlop lub brak możliwości odpowiedzi osoby ogłaszającej się. Może być to spowodowane wieloma czynnikami – wyjazdem na wakacje, pracą, roztargnieniem lub byciem zajętym. Ogłoszenia mogą bowiem dotyczyć chęci spotkania się z drugą osobą na cały dzień, dlatego brak kontaktu w takiej sytuacji jest czymś w pełni normalnym. W razie długotrwałych problemów z kontaktem prosimy zgłaszać takie sytuacje kontaktując się bezpośrednio z nami.

Panie, pary i panowie – wielość opcji

Nasz serwis umożliwia dodawanie ogłoszeń przez wszystkich chętnych, bez segregacji płciowej czy sortowania osób ze względu na preferencje seksualne. Jeśli więc chciałabyś/chciałbyś stworzyć anons w parze ze swoją partnerką/partnerem – taka możliwość jest jak najbardziej możliwa. Zdajemy sobie sprawę, że odwiedzający naszą stronę mają różne preferencje, dlatego stworzyliśmy wygodną platformę towarzysko-ogłoszeniową dla wszystkich: Pań, Par i Panów.

Wybierz miejscowość

Pokaż więcej miast

Wybierz kategorię

Twój schowek

Twój schowek jest pusty

Popularne tagi

Znajdź nas na

  • Facebook

Statystyki

  • Osób online: 4
  • Odwiedzin dziś: 295
  • Odwiedzin wczoraj: 1530
  • Odwiedzin ogółem: 479849

  • Dodanych anonsów: 339
  • Dodanych komentarzy: 50
  • Dodanych ofert pracy: 5
  • Dodanych klubów: 11