Informacja o zbliżającym się spotkaniu, na którym możemy odbyć krótkie 5 minutowe randki

No Comments
Informacja o zbliżającym się spotkaniu,

Opis i przebieg speed datingu, czyli szybkich randek, które odbędą się w Warszawie 12 lutego 2018r. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę, anonimowość oraz duże prawdopodobieństwo odnalezienia swojego życiowego partnera.

Jest wiele wspaniałych sposobów na poznanie swoje partnera życiowego. W dzisiejszych czasach wiele związków powstaje, w wyniku rozmów z wykorzystaniem internetu, przy pomocy portali społecznościowych i innych programów umożliwiających komunikację.

Są też przypadki, kiedy poznajemy się w trakcie maratonów, lub innych ciekawych imprez kulturalno – sportowych. Niektóre badania donoszą, że w obecnych „nowoczesnych czasach” trwałe związki są zawierane znacznie szybciej, niż to miało miejsce jeszcze kilkanaście lat wcześniej. Być może spowodowane jest to naszym szybkim trybem życia, w którym coraz częściej brakuje czasu na odpoczynek i relaks. Wszystko chcemy nie tylko szybko osiągnąć, ale też staramy się, aby było to najlepszej jakości. W miłości może być trochę inaczej, ponieważ żądzą nami też inne czynniki, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne jak np. wykształcenie, status majątkowy, lub pierwsze wrażenie.

I to właśnie czynnik jakim jest pierwsze wrażenie, spowodowało powstanie szybkich randek. Model ten, sprowadzony został oczywiście ze USA, ale obecnie znalazł swoich miłośników na całym świecie, a także w Polsce. Organizatorzy dość systematycznie, tworzą grupy randkowe, układając je w taki sposób, aby obejmowały określone ramy wiekowe uczestników, oraz przebiegały ściśle według ustalonych zasad. Już dzisiaj można się zarejestrować na stronie speed-dates i uczestniczyć w warszawskim spotkaniu, który odbędzie się 12 lutego 2018 na ul. Emilii Plater 53 w Starbucks Polska. Na czym więc polegają te randki?

Na spotkaniu planowanych jest maksymalnie do 30 osób, po równo dla każdej płci, czyli 15 mężczyzn i 15 kobiet. Uczestnicy dostają specjalne karty do głosowania, na których zapisują najbardziej odpowiadających im rozmówców. Podstawową zasadą jest, że każdy może porozmawiać z każdym, natomiast czas rozmowy trwa od 5 do 7 minut. Po zakończeniu tego czasu, prowadzący sygnalizuje dźwiękiem dzwonka zmianę rozmówcy. Pod koniec spotkania, które przeważnie trwa do dwóch godzin, wszyscy oddają organizatorom zapisane kartki do głosowania.

W przypadku kiedy osoby głosowały na siebie, wówczas dostają dane do kontaktu i mogą ponownie się spotkać, tym razem na znacznie dłuższej randce. Warszawscy organizatorzy speed datingu, gwarantują anonimowość i dobrą zabawę, a przy okazji duże prawdopodobieństwo odnalezienie swojej drugiej połówki.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o