Jak działają tabletki na powiększanie penisa?

No Comments
Jak działają tabletki na powiększanie penisa?

Tabletki to jedna z nieinwazyjnych metod na poprawienie rozmiarów członka. Dobrej jakości suplementy pomagają w osiągnięciu widocznych rezultatów, jednocześnie nie powodują skutków ubocznych. Na czym polega sekret ich działania?

Powiększanie penisa przy użyciu tabletek opiera się na budowie członka i mechanizmie erekcji. Prącie składa się z tak zwanych ciał jamistych oraz ciał gąbczastych. Pod wpływem bodźców powodujących podniecenie seksualne, krew wypełnia ciała jamiste i sprawia, że penis zwiększa swoje rozmiary. Sprawność i chłonność tanek budujących prącie przekłada się na wymiary osiągane w czasie erekcji. Jak zatem działają tabletki? Suplementy tego typu wpływają na kondycję ciał jamistych, poprawiając ich chłonność. W ten sposób więcej krwi może napłynąć do penisa, a erekcja staje się bardziej imponująca.

Tabletki na powiększenie penisa – skład

Dobrej jakości suplementy powiększające penisa zawierają przede wszystkim naturalne substancje, które nie są niebezpieczne dla zdrowia, nie powodują skutków ubocznych ani alergii. W składzie tabletek na powiększenie penisa można zazwyczaj znaleźć jedną lub kilka wymienionych poniżej substancji.

Żeń-szeń – pomaga w walce ze skutkami stresu, zwiększa liczebność plemników, poprawia sprawność seksualną, podnosi libido, wpływa korzystnie na krążenie krwi.

Miłorząb japoński – poprawia krążenie.

Palma sabałowa – roślina wykorzystywana do leczenia chorób dróg moczowych, łagodnego przerostu prostaty, schorzeń gardła i płuc. Rdzenni Amerykanie stosowali ją jako afrodyzjak.

Kanianka – zwiększa produkcję spermy, jest stosowana w przypadku problemów z przedwczesnym wytryskiem i impotencją.

Epimedium – stymuluje produkcję androgenów, czyli męskich hormonów płciowych.

Głóg – stosowany do leczenia problemów z krążeniem.

Buzdyganek naziemny – używany jako afrodyzjak, podnosi produkcję testosteronu.

Johimbina – stosowana do leczenie impotencji, pomaga również przy problemach z orgazmem.

Catuaba – stymuluje układ nerwowy, działa jak afrodyzjak.

Skuteczność tabletek na powiększanie penisa

Dla wielu mężczyzn zbyt małe rozmiary członka to bardzo poważny problem, powodujący kompleksy i zahamowania, a także wątpliwości dotyczące własnej męskości. Czy przyjmowanie tabletek to rzeczywiście skuteczny sposób na pozbycie się tego kłopotu? Przede wszystkim powiększanie penisa tą metodą najlepiej zacząć od wyboru odpowiednich suplementów, które rzeczywiście przynoszą rezultaty. Warto zapoznać się z opiniami na temat danego produktu. Niektórzy producenci tabletek na powiększenie penisa gwarantują zwrot pieniędzy, jeśli efekt działania suplementu nie będzie satysfakcjonujący.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o