Przełam się i zacznij świntuszyć w łóżku i nie tylko. Przekonasz się jak zmieni to Wasze życie intymne.

No Comments
Przełam się i zacznij świntuszyć w łóżku i nie tylko.

Rutyna potrafi zabić najlepszy związek. Jak z nią walczyć? To proste, zacznij świntuszyć. Przełamanie tabu nie przychodzi łatwo, lecz metodą małych kroczków wszystko jest możliwe do zrobienia. Kobiety nie lubią kochać się w ciszy, a mężczyźni świntuszą na ostro, jak znaleźć złoty środek? Dowiesz się z tego artykułu.

W jednym odcinku wszystkim znanych „Przyjaciół” Ross i jego dziewczyna Celia pieścili się w łóżku. Celia: „Mów do mnie”, Ross: „Ok. Wiesz, dziwna rzecz zdarzyła mi się w metrze dziś rano…”, Celia: „Nie, nie. Mów świństwa”. Ross (zdegustowany): „Co, tu?”. Celia: „Tak, powiedz coś gorącego!”. Ross (spanikowany): „Eee…mum…”. Celia: „Co???”, Ross: „Srom!”.

Trzeba mówić.

Opisana wyżej scenka strasznie mnie rozbawiła, kiedy po kilku latach oglądnąłem, po raz kolejny oczywiście, „Przyjaciół”. W przeciwieństwie do tych wszystkich wyimaginowanych scen erotycznych ze znanych filmów, np. „50 twarzy Greya”, ten urywek pokazuje jak naprawdę wygląda sytuacja w łóżku między dwojgiem ludzi. Nie realizujemy naszych seksualnych marzeń, bo po prostu nie potrafimy się wczuć w sytuację i całkowicie ponieść fantazji. Większość kobiet nie lubi seksu w całkowitej ciszy, ponieważ milcząc potrafimy się szybko rozproszyć i myśleć o praniu do powieszenia, o opłaceniu rachunków, o zwykłych przyziemnych sprawach, które w większości są na głowie żeńskiej części społeczeństwa. Może to i śmieszne, ale kobiety potrafią słyszeć nawet uderzenia waginy i jąder o pośladki, zastanawiając się przy tym czy aby na pewno to jest takie podniecające, a może raczej śmieszne i uniemożliwiające skupienie się na odczuwanych przyjemnościach. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wówczas kobieta zastanawia się czy podoba się mężczyźnie, dlaczego on nic nie mówi, o czym teraz myśli, czy jest mu dobrze. Dla kobiet bardzo ważne jest bycie w stałym kontakcie z mężczyzną i słuchanie tego co on mówi, bo jak nie wszystkim wiadomo, męski głos działa na nie jak afrodyzjak, więc po co wymyślać jakieś potrawy z lubczykiem lub czekoladą, jak można po prostu mówić. Pojawia się pytanie: „Co mówić?”. Wcale nie chodzi tylko o komplementy. Kobiety lubią świntuszyć, tylko nie zawsze wiedzą z czym to się je.

Dwie półkule świntuszków, czyli kobieta i mężczyzna.

Zazwyczaj mężczyźni boją się mówić sprośne rzeczy, ponieważ nie chcą urazić swojej partnerki, a wiadomo, że jak mężczyzna świntuszy to na ostro. Wynika to z faktu, iż mężczyźni często oglądają filmy erotyczne i łatwo przychodzi im mówienie sprośnych rzeczy, niż kobietom. W takich filmach kobieta pełni rolę uległej i lubi być upokarzana przez mężczyznę. Kobiety rzadko oglądają porno, a jak odkrywają, że ich partnerzy to robią to wywołuje to ogromne problemy i często staje się barierą nie do przeskoczenia. Kobieta wówczas myśli, że skoro on ogląda takie filmy, to ona już mu nie wystarcza. I koło się zamyka.

Świntuszenie nie jest podniecające dlatego, ponieważ kobiety lubią być podległe, a mężczyźni uwielbiają zadawać ból, ale dlatego ponieważ jest to temat tabu, który, jak się go przełamie, sprawia, że seks staje się przyjemniejszy.

Osobom, które na co dzień nie przeklinają, a w łóżku zaczynają używać przekleństw, uważają, że robią coś zakazanego. Łamanie tabu wiąże się z lekiem, a w mózgu ośrodek agresji i strachu sąsiaduje z ośrodkiem seksu.

Nie tylko w łóżku. Zaskakiwanie jest fajne.

Świntuszyć można nie tylko w łóżku. Jeżeli masz w planach kochać się ze swoją partnerką wieczorem, już rano szepnij jej do ucha co z nią zrobisz wieczorem, żeby już od rana chodziła nakręcona nie mogąc doczekać się powrotu do domu. Pamiętaj, nic tak nie wpływa na podniesienie libido jak element zaskoczenia.

Przez telefon.

Każdy kto był lub jest w związku na odległość wie co to znaczy seks przez telefon. Oczywiście nie ma tu mowy o kontakcie fizycznym, lecz u takich par tworzy się pewna więź, która charakteryzuje się uruchamianiem wyobraźni na dużą skalę. Oczywiście nie chodzi tutaj tylko o związki na odległość. Można pokusić się o telefon w pracy podczas przerwy, gorącym głosem opisać swoje plany na wieczór, a gwarantuje, że połowę gry wstępnej będzie za Wami. Należy jednak pamiętać, że to ma być swobodne, nie można się do niczego zmuszać, gdyż wówczas będzie to miało odwrotny rezultat od założonego.

Najważniejsze to mówić o swoich fantazjach, nie bać się, że zostaną one uznane za dziwne. A także szczerze ze sobą rozmawiać.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o