Życie seksualnie polaków – jak wygląda?

No Comments
Życie seksualnie polaków - jak wygląda?

Jak wygląda życie seksualne Polków? Kiedy i gdzie oddajemy się miłosnym rozkoszą? Czy jesteśmy zadowoleni z życia erotycznego? Wszystko to znajdziesz w artykule.

Seks jest jednym z ważniejszych elementów życia. Powoduje on obniżenie stresu, wprowadza związek na wyższy poziom, no i koniec końców prowadzi do prokreacji, czyli przedłużenia gatunku ludzkiego. Satysfakcja z życia erotycznego poprawia nam nastrój, potrafi zbliżyć kochanków do siebie. Jak wygląda życie erotyczne Polaków? Sprawdź. Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Otóż, dwie trzecie Polaków i Polek stwierdza, że ich życie erotyczne satysfakcjonuje ich i daje wiele radości. Czy jest to wynik niskich oczekiwań, czy tego, że Polacy są doskonałymi kochankami? Badania dowodzą, że seks jest istotnym elementem życia. Bardziej dla mężczyzn, którzy potwierdzili to stwierdzenie, aż w sześciu na dziesięciu %. Dla połowy badanych pań seks jest ważny. W takim razie jak wygląda nasza seksualność?

Pierwsze pytanie zadane badanym to kiedy się kochacie? Z odpowiedzi wynika, że najczęściej w sobotę po dwudziestej pierwszej. Ze względu na choćby poziom testosteronu lepszą porą byłby ranek. Około siedmiu na dziesięciu Polaków uprawia seks minimum raz w tygodniu. I to większości wystarczy do szczęścia. Tylko co dwudziesty z nas współżyje codziennie. Z badań wynika, że 2% z nas ostatni stosunek odbyło ponad rok temu. Średni stosunek trwa około trzynaście minut. Ta statystyka się skraca, dlatego, że parę lat temu było to jeszcze osiemnaście minut. Pierwszy raz odbywamy około osiemnastego roku życia. Panie około pół roku później niż panowie. W ciągu całego życia statystyczny Polak przyznaje się od czterech do pięciu partnerów seksualnych, z czego dwa to stałe długie związki, czyli takie które trwają powyżej pół roku. Czy zdradzamy swoich partnerów? Do skoku w bok przyznaje się co piąty z mężczyzn i 12% kobiet. Dodatkowo, aż połowa z badanych mężczyzn i 38% kobiet poszukiwało w internecie materiałów z treściami erotycznymi, a co dziesiąty Polak uprawia seks z poznaną w sieci osobą.

Podsumowując, Polacy prowadzą bogate życie erotyczne z czego są zadowoleni. Powyższy tekst myślę udowadnia, że nie jesteśmy nudni w łóżku.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o