Suplementy diety na potencję

No Comments
Suplementy diety na potencję

Stres, palenie papierosów, czy nadciśnienie tętnicze to tylko niektóre przyczyny problemów z potencją. Mężczyźni z tym zaburzeniem nie zawsze łączą to z objawem choroby i odbierają to bardzo osobiście.

Stres, palenie papierosów, czy nadciśnienie tętnicze to tylko niektóre przyczyny problemów z potencją. Mężczyźni z tym zaburzeniem nie zawsze łączą to z objawem choroby i odbierają to bardzo osobiście. Nie czują się jak prawdziwi mężczyźni, ich pewność siebie zaczyna słabnąć. Często nie dają sobie pomóc, tracą ochotę na seks, zamykają się w sobie. Na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety na potencję- oto przykłady :

PERMEN KING – suplement zapewniający bezpieczeństwo działania, ponieważ został wyprodukowany z naturalnych składników. Aby osiągnąć pożądany efekt zaleca się stosowanie przez co najmniej 6 tygodni. Zalecana dawka to 1-2 tabletki dziennie dla wzmocnienie erekcji. Pomaga wywołać i wzmacnia erekcję, a także podnosi libido. Cena za opakowanie wynosi 29,90 zł.

ZYTAX – znany z tego, że działa doraźnie, dlatego zaleca się stosowanie go około godzinę przed stosunkiem. Pomaga wywołać i utrzymać erekcję podczas całego stosunku. Suplement ten ma pozytywny wpływ również na siłę wytrysku oraz jakość nasienia. Zazwyczaj działanie utrzymuje się do 2 godzin.  Za jedno opakowanie zapłacimy ok 117 zł.

CIALIS – opiera się na substancji czynnej – tadalafilu. Pomaga w rozszerzeniu naczyń krwionośnych – dzięki temu napływająca krew do członka powoduje jego twardość i usztywnienie. Cialis należy przyjmować do 60 minut przed stosunkiem. Dostępny wyłącznie w aptece. 29.90 zł to cena za jedno opakowanie.

KAMAGRA – lek na potencję na bazie aktywnego składnika, jakim jest sildenafil. Działa szybko i skutecznie – należy go przyjąć 30-60 minut przed stosunkiem. Efekt tego suplementu utrzymuje się do 4 a nawet 5 godzin. Niesamowity efekt uzyskamy za jedyne 17.90 zł.

MENSIL – dostępny w formie wygodnych tabletek do rozgryzania, bądź żucia – o przyjemnym miętowym smaku. Nie należy przyjmować więcej niż 1 tabletkę na dobę – działa bardzo długo, gdyż erekcja utrzymuje się do 5 godzin. Wielogodzinne doznania zapewnimy sobie za 29.99 zł za opakowanie.

PERMEN SEX APPETITE – jeden z droższych suplemetów na potencję. ﹰZawiera wysokiej jakości składniki roślinne, które wspomagają naturalny proces wywołania erekcji. Dodatkowym atutem jest to, że zdecydowanie zwiększa apetyt na seks. Regularne stosowanie po przez przyjmowanie jednej tabletki na dobę wzmocni jakość i długość stosunku. Za jedno opakowanie tego suplementu zapłacimy około 65.99 zł.

LIDERIN SEX EXPERT – wspomaga wywołanie i wzmocnienie erekcji, poprawia możliwości seksualne oraz podnosi satysfakcję odczuwanych doznań. Maksymalna dobowa dawka to 3 tabletki przyjmowane do 60 minut przed stosunkiem płciowym. Cena na średnim poziomie – 34.99 zł za opakowanie.

MEN LIDER AKTIV – suplement idealny dla osób przemęczonych i narażonych na stres. Zalecany dla mężczyzn po 40 roku życia. Należy przyjmować do 3 kapsułek dziennie około 1-2 godziny przed stosunkiem. Wspomaga jakość i intensywność doznań seksualnych. Jedno opakowanie kosztuje 40,99 zł .

Bez względu na wybrany suplement diety na potencję przed użyciem  zaleca się skonsultowanie się z lekarzem bądź farmaceutą, aby dokładnie wyjaśnić działanie i dawkowanie każdego suplementu. Należy pamiętać, że zbilansowana dieta oraz aktywność fizyczna, również pozytywnie wpłyną na efekt działania suplementu na potencję.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o