Swój biznes czy może praca na etacie? Oczywiście swój biznes!

No Comments
polska agencja pracy

Zdobywać gotówkę możemy w rozmaity sposób oraz każdy z nich może okazać się dobrym lub fatalnym. Bardzo często ludzie decydują się na te najprostsze sposoby, naśladując pozostałych osób oraz na innych się wzorując.

Własny biznes czy praca na etacie? Biznes!

 

Do takich rozwiązań wlicza się praca na etacie. Z chęcią wybierana ze względu na jej bardzo charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, liczne dodatki jak np 13 pensja oraz zagwarantowane ubezpieczenia. Jednakże nie jest wcale tak kolorowo jak się wydaje – pensje wcale nie powalają, a regularność wykonywania swojej pracy (bardzo często jest to od poniedziałku do piątku po osiem bądź nawet 14 godzin każdego dnia) jest odbierana przez co niektóre środowiska jak jakaś nowoczesna forma zniewalania ludzkości.

praca kołobrzeg

praca kołobrzeg

Oczywiście można również poprosić o pomoc finansową innych bądź brać zasiłek państwowy, dzięki rozwiniętemu systemowi socjalnego, ale to z kolei jest bardzo często zdecydowanie poniżej godności ludzkiej godności. Każda praca jest niezwykłą wartością sama w sobie i wykonując ją, znacznie zwiększamy wartość nas samych.

Zobacz praca Kołobrzeg

Wspaniałym rozwiązaniem jest własny biznes, który jest natomiast nieco bardziej chwiejnym rozwiązaniem: może się udać i możemy odnieść dosłownie ogromny sukces, a można przez ogromną chęć uzyskania niezależności finansowej być na dnie społecznym!

By otworzyć swoje przedsiębiorstwo powinno się posiadać do tego smykałkę oraz wrodzony talent. Szczególnie, że nasz sukces uzależniony jest głównie od tego jak potrafimy przekonywać oraz czy umiemy przyciągnąć do siebie klientów. Ale nasze życie jest zbyt krótkie i należy tego spróbować – a może właśnie się nam uda, a my sami nigdy już nie będziemy się musieli martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

Categories: Uncategorized Tags: Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o