Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

No Comments

Wszystko prezentuje na ostatnie, że 2019 rok będzie szczególnie dobrym momentem na zbytu kryptowalut. W teraźniejszym etapie media obiegła wiadomość o tym, iż w przyszłym roku na zbytu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tymże jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na zbytu, kurs bitcoina poszybował szczególnie w górę, oraz wiele projektów ICO zaprezentowało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na dostanie w dziedzinę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre wykazywały się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest doskonałym bokserem, który zajął się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże duże okazje na spore zyski, o czym świadczył nawet na naszym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w granicach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Inny projekt wsparty Mayweathera – Centra, okazał się stworzoną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W sprawie nie brakuje również takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Mało więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam projekt był pozytywny. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut uznawany jest z liczną uwagą. W historie wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tymże jako KNF i UOKiK krytycznie pokazały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów sprowadzają się także, choćby wysoce wymienione, oszustwa. Ponadto rośniemy w końcu, jaki ze ważnym dystansem idzie do innowacyjnych projektów.

Saleta widzi w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do swoich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W szybkim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tutaj o żadne spekulacje, a na projekcie każdy będzie mógł dostać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na konferencji BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest znajomą także lubianą osobistością nie właśnie w świecie boksu. W przeciwieństwie do kolejnych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym rozsądkiem również w historie nie wykazywał tendencji do przesuwania się z motyką na ciepło.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO płaci za cały proces emisji SaletaCoin zaś jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie pasował za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na całkowicie nowej platformie stworzonej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer przejmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, kiedy to podjął uchwałę o wymiany z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest absolutną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich projektów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie podawała często do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć różne usługi lub wyniki w istoty gadżetów. Projekt jest też na punkcie propagowanie sportu wśród młodzieży, a w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i utrzymujemy kciuki za powodzenie pierwszego takiego układu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o