‌Czerwony punkt Nowe Warpno cały film gdzie kupić

No Comments
czerwony punkt

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we harmonii z siecią ShowMax, która tworząc na konkretny rynek realizuje wnioski z swymi twórcami. W niniejszym sukcesie podpisała kontrakt z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

Za scenariusz do obrazu był obowiązkowy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który nastąpił w takich światowych produkcjach, osiągających efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak pokazuje opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. A potem… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do stronie, doświadczył jak uciążliwą może stanowić nuda. Tego co zrobił, nie próbuj postępować w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na zebranie handlowe w Warszawie. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której wydobywa się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w ścianę placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, pokazując nim na ludzi. Pech chciał, że obecnie w aktualnym czasie na obszar podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi z niej strategii i niemal natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden środek czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt ma trochę treści i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega wezwałem do wkładu w ostatnim układzie aktorów, z jakimi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, dlatego w ostatniej sztuki także zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest niezastąpionym i doskonałym aktorem, jaki korzysta bezpośrednim koncie ma bardzo wiele osób, które odniosły pełny sukces. W niniejszym 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że jeszcze odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był możliwości na pokazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na odległość filmu. Jego osoba na ekranie ograniczyła się do tego, że w trakcie tej sztuki McGregor wygłosił może z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego celu stanowi jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt kilkoro, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w poszczególny, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zarejestrowane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i najprawdopodobniej za tym występuje za oczywista i średnia historia. Po seansie jest ogromny niedosyt i siła obejrzenia czegoś więcej. Tak właściwie dobre, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w rodzimej produkcji.

Ciekawostką jest obecne, że na systemie „Czerwonego punktu” przybyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sprawy ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić pełny specjalnie spreparowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć bądź nie trafiło na projekcie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy brali szansę to o przejrzeć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy kluczowej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w szans, wymagając go do zastanawiania się, co będzie zdecydowanie i widząc prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Moryń cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o